Doprava od 750,- Kč bez dobírky zdarma, výměna zboží zdarma.

Ano a Ne při výběru

Ano:

- Nakupujte pokud možno v pozdně dopoledních až odpoledních hodinách. Chodidla totiž otékají a mohou se zvětšit až o 8% za den. 
- V našem specializovaném obchodě vám obsluha poradí při výběru. Díky tomu máte možnost volit z široké nabídky pod odborným dohledem a nalézt tak perfektní botu pro Vaše dítě.
- Změřte obě dvě chodidla. Chodidla by měla být měřena, zatímco jsou zatížena váhou dítěte. Často je jedno chodidlo větší než druhé, takže kupujte boty s prostorem –   viz pravidlo palce.
- Umožněte chodidlům prostor. Nechte své dítko, ať zahýbe prsty a zkontroluje si prostornost boty. Jeden centimetr prostoru navíc by měl být ve většině případů dostatečný.
- Starších dětí (od ca 8 let) se zeptejte na jeho názor. Posuďte ale, zda není oblivněn jinými faktory, jako je obrázek, barva apod. Je ideální když si dítě vyzkouší několik párů bot, bez ohledu na cenu a značku a vybere ty nejpohodlnější. 

Ne:

- Nikdy nekupujte boty jen kvůli ceně, značce či módnímu trendu, když boty jdítěti nesedí. Móda se časem změní, zdeformovaná chodidla mu však zůstanou.
- Nekupujte boty, které jsou příliš veliké. Jednou do nich dítě sice doroste, ale za cenu otoků, puchýřů a frustrace jak se mu špatně chodí.
- Zapomeňte na podpatky. Je jedno jak jsou boty krásné a co o nich výrobce uvádí. Vyšší podpatek ničí přirozený vývoj, mění chůzi, uvolňuje šlachy na kotníku a zajišťuje chabou podporu chodidlu.

Provozovatel webu, Etuli s.r.o. , se sídlem Nepelova 953/7, Praha 9 Hloubětín 19800 , IČ: 01846469 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím